11 Čvn
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Dětský den

Dětský den

I v letošním školním roce připravily maminky našich žáků, ve spolupráci s dobrovolníky ze skupiny Kamínek z Chropyně, pro své děti pohádkové odpoledne. Na školní zahradě byla připravena stanoviště s netradičními disciplínami, na jejichž správné plnění dohlížely milé pohádkové postavy. Malí účastníci obdrželi za své výkony věcné odměny a sladkostí. Kdo měl chuť, osvěžil se zmrzlinou nebo lahodným nápojem. Počasí bylo opravdu letní, a tak návštěvníci využili posezení ve stínu košatých stromů. Poděkování za příjemné odpoledne patří členům skupiny Kamínek z Chropyně a jejich vedoucí paní Paňákové, maminkám, které skvěle zvládly celou organizaci dětského dne a také všem rodičům, kteří přispěli občerstvením, věcnými cenami nebo finančním darem.
Zuzana Vaculovičová – předsedkyně školské rady

 

Comments are closed.