28 Čvn
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kouzelná zahrada

Kouzelná zahrada

Tradiční akce „Kouzelná zahrada“ je vždy pomyslnou tečkou za uplynulým školním rokem.
V pátek odpoledne se na zahradě objevil rej pohádkových bytostí. Jako první se děti setkaly se Sněhurkou, která všechny přivítala, rozdala vstupenky do světa pohádek a vyzkoušela zručnost dětí ve skládání puzzlí. Na dalším stanovišti už netrpělivě vyhlížel chlupatý vlk, který u všech důkladně prověřil znalost pohádky O červené Karkulce. U princezny Fiony si děti procvičily sluch a také paměť, poznávaly písničky z pohádek a hledaly pohádkové dvojice. Pod protějším stromem nešlo přehlédnout barevného kohoutka, který potřeboval pomoct s přenášením vajíček od kamarádky slepičky. U čarodějnice Filomény se všichni prolétli na koštěti přes překážky a dolétli až za včelkou Májou, která si pro děti připravila sbírání pylových zrnek, skládání obrázků a prohlížení zajímavé knihy. Na konci všechny čekala odměna v podobě skvělého občerstvení a dárečků. V naší družině je zkrátka pořád veselo! Teď už hurá na prázdniny a ahoj zase v září!

Comments are closed.