9 Čvn
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Škola v přírodě 2019 aneb Na cestě za sluncem…

Škola v přírodě 2019 aneb Na cestě za sluncem…

Již dlouho jsme se těšili na poslední květnový týden, kdy se konala tradiční škola v přírodě – po třetí a naposled v rekreačním středisku Revika Vizovice. Téma školy v přírodě ,,Slunce“, nás provází letošním celoškolním projektem. I přes název „Na cestě za sluncem“, jsme si tentokrát sluníčka moc neužili. Pobyty venku a výlety mezi kapkami deště měly také své kouzlo. Déšť a zima nám náladu a chuť užít si naplánované aktivity, nepokazily.
Každý den začal svěží sluneční písničkou a rozcvičkou. Po snídani jsme se pustili do plnění připravených aktivit. A co nás čekalo? Zdatnější turisté se vydali na výlet na Janův hrad. Ve Vizovicích, v Hálově pekárně, jsme si vyráběli vizovické pečivo. Opomenout jsme nemohli ani návštěvu na všemi oblíbené Kozí farmě. Zajímavou novinkou v našem programu bylo pískování mandal, při kterém nás provázely lektorky z Olomouce. O tom, že se nám mandaly povedly, se můžete sami přesvědčit v prostorách naší školy. Táborák a opékání špekáčků nás letos minulo, zato úžasný koncert u hořícího krbu, při kterém nás muzikanti s kytarami zvedli ze židlí, jsme si pořádně užili. Tajemná večerní stezka, kdy jsme se vydali za kouzelným sluníčkem, které svítilo právě jen tuto noc a obdarovalo nás kouzelným paprskem, v mnohých vzbuzovala malé obavy. Všichni jsme i tuto dobrodružnou aktivitu statečně zvládli.
Týden utekl jako voda a nám nezbylo než se dát do balení a rozloučit se…
I letošní škola v přírodě měla své kouzlo a my si opět odvezli spoustu zážitků…

 

Comments are closed.