12 Čvn
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Získali jsme handbike…

Získali jsme handbike…

V pátek 31. května ve Zlíně převzala ředitelka školy sponzorský dar, na kterém se podíleli dva sponzoři. Prvním sponzorem byla organizace Černých koní, která sestrojila HANDBIKE . Druhým sponzorem byla firma Continental Barum s. r. o., která HANDBIKE zafinancovala.
Oběma sponzorům mnohokrát děkujeme. Vážíme se úžasné pomůcky, která by dětem a žákům naší školy nikdy nepatřila, nebýt jejich zájmu a pozornosti.
Děti a žáci budou HANDBIKE využívat nejen při aktivitách na zahradě, před školou, či na dopravním hřišti. Speciální jízdní kolo bude sloužit i k posilování dětí a žáků s tělesným postižením v rámci zdravotní nebo rehabilitační výchovy.

Comments are closed.