1 Čvc
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Charitativní kalendář NOSTALGIA 2020

Charitativní kalendář NOSTALGIA 2020

V páteční podvečer 28. června 2019 v Domě kultury Kroměříž proběhla kulturní akce, která byla propojena se třemi úžasnými kulturními zážitky –  fotografickou vernisáží Kresby světlem, křtem knihy a křtem charitativního kalendáře pod názvem NOSTALGIA.
Kmotry kalendáře NOSTALGIA byl absolvent naší školy David a současná žačka 1. ročníku základní školy Stellinka. Výtěžek ze zakoupených kalendářů bude věnován Davidovi a Základní škole a Mateřské škole Kroměříž, F. Vančury.
Iniciátorkou celé této krásné akce byla paní Soňa Drábková. Jí patří veliké poděkování za organizaci, ale především za vnímání světa kolem sebe, za uvědomění si, že v jejím okolí žijí lidé, kteří potřebují pomoc, povzbuzení, silnější motivaci ke svému životu.
Paní Drábková, vážím si Vašeho počinu, jsem ráda, že jsem Vás poznala a srdečně Vás zvu do naší školy, dveře školy jsou Vám kdykoli otevřené. „

Ludmila Kočí, ředitelka

 

 

Comments are closed.