25 Zář
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Běh naděje se školní družinou

Běh naděje se školní družinou

Ve středu 18. září se děti a pedagogický doprovod školní družiny vydali na Hanácké náměstí, kde se zúčastnili již tradiční akce – Běhu naděje. Jako každý rok, i letos byli mile přivítáni pracovníky TJ Sokol Kroměříž. Každý účastník absolvoval trať okolo Hanáckého náměstí dle svých možností – během, rychlou chůzí nebo krokem. Všem se podařilo daný úsek bez problémů zdolat. Organizátoři Běhu naděje si pro účastníky připravili různé sportovní disciplíny a nakonec na všechny čekala zasloužená odměna v podobě diplomů, sladkostí a drobných dárků.

Jsme rádi, že jsme se této akce zúčastnili. Prožili jsme velmi pěkné odpoledne, přispěli malým finančním darem, vyjádřili podporu nemocným s onkologickým onemocněním, a také jsme si za sportovali pro své zdraví.

Comments are closed.