25 Zář
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Na návštěvě v Muzeu Kroměřížska

Na návštěvě v Muzeu Kroměřížska

První akce, které se děti s pedagogickým doprovodem  naší školní družiny v měsíci září zúčastnili, byla výstava v Muzeu Kroměřížska s názvem „777 medvědů“.
Děti čekalo přivítání v podobě sladkého gumového medvídka. Následovala procházka medvědím rájem. Prohlédli jsme si spoustu plyšových, keramických i porcelánových medvědů, moderních i dobových. Výstava byla zároveň interaktivní, děti si zkusily medvídka nakreslit, vyrobit z papíru, pohoupat se na houpačce, schovat se do medvědího brlohu, pohrát si v pískovišti nebo prožít dobrodružnou medvědí plavbu na lodi.
Společně jsme si užili jedno skvělé páteční odpoledne v muzeu.

Comments are closed.