6 Říj
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Krajská olympiáda speciálních škol v Uherském Hradišti

Krajská olympiáda speciálních škol v Uherském Hradišti

Výprava dvanácti sportovců vyrazila v pátek 20. září poměřit své síly na 11. ročník Krajské olympiády speciálních škol do Uherského Hradiště. Ve velké konkurenci soupeřů vybojovali naši žáci celkem 6 medailí – 2 zlaté, 1 stříbrnou a 3 bronzové. Vynikajících výsledků dosáhli v disciplínách – 60 metrů běh, skok do dálky a hod míčkem. Při celkovém porovnání výsledků musíme ocenit všechny naše reprezentanty, kteří na závodišti podávali maximální výkony a statečně bojovali v duchu zachování fair play. Velké poděkování patří organizátorům těchto závodů, kteří odvedli vynikající práci při uspořádání této skvělé sportovní akce.
Lenka Fijalíková, Julie Zrnová

Comments are closed.