20 Říj
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Návštěva Květné zahrady

Návštěva Květné zahrady

V pátek 11. října jsme navštívili Květnou zahradu, kde jsme se zúčastnili vzdělávacího programu „Příběh Květné zahrady“. Věnovala se nám paní průvodkyně Kristýna. Vysvětlila nám, komu zahrada v minulosti sloužila. Připravila si pro nás různé zábavné aktivity. Podle vůně jsme poznávali bylinky a některé jsme dokonce i ochutnali. Pomocí jednoduchého pokusu jsme se seznámili se způsobem, jak stříká voda z fontány. Hráli jsme na netradiční hudební nástroje, poznávali geometrické tvary, hráli na sochy, zkoušeli jsme pracovat s perspektivou, počítali strany Rotundy a nakonec jsme hráli kuželky. Program v Květné zahradě se nám líbil. žáci třídy IX.

Comments are closed.