6 Říj
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sazka olympijský víceboj

Sazka olympijský víceboj

Sportovní aktivity mají na naší škole velkou tradici. Kromě klasického cvičení a závodů vždy rádi vyzkoušíme něco nového. Během loňského školního roku jsme se zapojili do sportovního programu „Paralympijská výzva“. Žáci během něho plnili nejrůznější disciplíny, posouvali svoje možnosti a především se dobře bavili. Na konci roku jsme pak byli zařazeni do slosování o uspořádání sportovní akce pro naše žáky. Podařilo se, a tak jsme letos mohli přivítat realizační tým Sazka olympijského víceboje, u nás v Kroměříži. V prostorách tělocvičny TJ Slavia, bylo pro žáky tříd V., VI. a IX. zapojených do Paralympijské výzvy, přichystáno sportovní zápolení v disciplínách hod medicinbalem, trojskok a člunkový běh. Poté následovala velmi zajímavá beseda s paralympionikem Dušanem Petřvalským, držitelem mnoha rekordů v jízdě na handbiku. Celé dopoledne bylo velmi příjemné a moc jsme si ho užili.
Poděkování patří všem členům realizačního týmu Sazka olympijského víceboje, dále pak panu Dušanu Petřvalskému a v neposlední řadě vedení TJ Slavia za celkovou spolupráci a poskytnutí tělocvičny pro uspořádání této skvělé akce. Děkujeme.
Lenka Fijalíková

Comments are closed.