27 Říj
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zahájení celoškolních programů Enviromentální výchovy a Minimálního preventivního programu

Zahájení celoškolních programů Enviromentální výchovy a Minimálního preventivního programu

Dne 9. října jsme společným setkáním všech žáků a pedagogů započali čtvrtou část našeho pětiletého školního programu Environmentální výchovy, osvěty a prevence rizikového chování s názvem „Cesta za poznáním – Na cestě spolu“.
Při společných aktivitách jsme se rozloučili s naší adoptivní kamarádkou Supriyí Nepal, kterou jsme po dobu osmi let podporovali na studiích. S Nadací mezinárodní potřeby budeme pokračovat i nadále, tentokrát adopcí dítěte z Indie.
Během zábavně vzdělávacího dopoledne jsme se se žáky zaměřili na rozvoj poznatků o správném třídění odpadu, na aktivity na šetření zdroji a energiemi. Přivítali jsme se s naším kamarádem Fešákem Ovocňákem, který nás v letošním školním roce bude zásobovat spoustou vitamínů v podobě ovoce, zeleniny a připraví pro nás doprovodné hry a aktivity. Novým symbolem, který nás bude provázet oběma programy po celý školní rok, je ptáček Ekolínek.

Comments are closed.