8 Pro
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kapka první pomoci

Kapka první pomoci

Ve středu 27. listopadu se děti ze školní družiny zúčastnily akce Kapka první pomoci, kterou na dopravním hřišti organizoval Český červený kříž ve spolupráci se Zdravotnickým kroužkem Základní školy Slovan. Děti měly možnost si pod vedením žáků ze zdravotnického kroužku vyzkoušet prakticky základy první pomoci – poznávání lékařského materiálu, procvičování důležitých telefonních čísel záchranného systému, obvazování, ošetřování drobných poranění, dýchání z úst do úst, nepřímou masáž srdce na figuríně či kupříkladu poznávání částí lidského těla na kostře. Děti byly z programu nadšené a odnesly si spoustu zajímavých zážitků a především praktických zkušeností.

Comments are closed.