16 Pro
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vánoční stromeček v Kulturním domě v Kroměříži

Vánoční stromeček v Kulturním domě v Kroměříži

Začátkem prosince mladší žáci navštívili Dům kultury v Kroměříži, aby si ozdobili vánoční stromek vlastnoručně vyrobenými vánočními ozdobami. Náš stromeček ve foyer Domu kultury spolu s ostatními stromečky dotváří krásnou atmosféru akce „Advent s Domem kultury“. Naši žáci se při zdobení setkali s dětmi a žáky mateřských i základních škol města Kroměříže. Odměnou za dobře vykonanou práci byla pro všechny pohádka, se kterou vystoupilo divadelní seskupení Řád červených nosů. Pohádka o Pejskovi a kočičce završila  příjemně prožité dopoledne.
Pokud máte cestu kolem, jděte se na náš stromeček podívat!

Comments are closed.