8 Pro
2019
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zvoneček zazvonil…

Zvoneček zazvonil…

Rok se s rokem sešel a máme tady předvánoční čas.
Naše škola začíná období adventu rozsvícením vánočního stromečku.  Ve středu 27. listopadu se, po setmění, před školou, kolem zvonečky ozdobeného stromečku sešli děti, sourozenci, rodiče, prarodiče, pedagogové, aby zazvonili zvonečkem, vyslovili své tajné přání a započali letošní advent. Děti si poslaly svá přání pro Ježíška balónkovou poštou, ochutnaly voňavé zvonečkové perníčky. Emočně naladěnou atmosféru dotvořilo hudební vystoupení žáků a paní vychovatelek, vánoční cukroví a punč.
I přes nevlídné počasí jsme si počátek adventního období moc užili.  Máme nejkrásnější období v roce, zpomalme a užívejme si každou chvíli se svými blízkými a přáteli. Krásný advent!

Comments are closed.