9 Led
2020
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výtvarno

Výtvarno

V polovině prosince proběhl ve škole, pro skupinu 6 žáků 1. stupně základní školy a základní školy speciální, projektový den ,,Výtvarno“. Jednalo se o další naplánované projektové vyučování z projektu Šablony pro MŠ a ZŠ II. Celé dopoledne plynulo pod týmovým vedením odbornice z praxe Emílie Rudolfové a učitele žáků Milana Šandy. Paní Rudolfová předvedla žákům několik zajímavých výtvarných technik. Děti s nadšením kreslily klovatinou, vybarvovaly anděla a zkoušely frotáž. Výsledek, průběh práce i pocity, které je provázely při výtvarné aktivitě, všichni společně v kroužku prodebatovali. Děti byly projektem nadšené. Kromě krásných zážitků, z průběhu vlastní výtvarné tvořivosti, si odnesli i vlastnoručně vytvořené obrázky.

Comments are closed.