16 Bře
2020
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zvířátka v zimě

Zvířátka v zimě

Zima se již kvapem blíží ke konci, a tak se paní učitelky rozhodly uspořádat pro děti mateřské školy a žáky nižších tříd základní školy speciální, akci „Zvířátka v zimě“. Hlavním cílem bylo zopakovat si vše důležité, co o tomto chladném ročním období víme. Děti navštívily hudební dílničku, ve které měly možnost zazpívat si krásné písničky, zopakovat si zimní básničky a zhlédnout divadélko s pohádkou „O rukavičce“. Ve druhé, pracovní dílničce, všechny společnými silami vytvořily několik krmítek pro ptáčky z krabic od mléka a lojové koule se semínky.
Toto velmi příjemné a tvořivé dopoledne jsme si moc užili a těšíme se na další společné setkání, tentokrát už na jaře.

Comments are closed.