24 Čvn
2020
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rekonstrukce školy je zahájena

Rekonstrukce školy je zahájena

Radostná zpráva ohledně zahájení rekonstrukce školy již obletěla všechny zaměstnance školy a rodiče našich dětí a žáků. Opravdu je to radostná zpráva, neboť na rekonstrukci jsme čekali celých dlouhých 18 let. V úterý 23. června proběhlo slavnostní zahájení rekonstrukce školní budovy B, C. Této akce se zúčastnil i hejtman Zlínského kraje pan Jiří Čunek.
Firma PS-MSI,a.s., která bude realizovat rekonstrukci, začala s pracemi tentýž den. Dílčí termíny prací jsou dané a odborníci dodavatelské firmy přistupují k naplňování úkolů odpovědně.
Rekonstrukce školy bude ukončena v srpnu 2021.

Čeká nás nestandardní školní rok 2020-2021. Na mnohé změny jsme připraveni, některá úskalí, která rekonstrukce do školního provozu přinese, budeme řešit společnými silami. Jsme přesvědčeni, že vše zvládneme, odměnou nám budou vybudované nové prostory dvou tříd, cvičné kuchyňky, cvičebny pro rehabilitaci nebo také prostory pro pracovníky SPC.

Ludmila Kočí

 

Comments are closed.