5 Čvn
2020
Posted in: Nezařazené
By    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vzdělávání pedagogů v oblasti krizové komunikace

Vzdělávání pedagogů v oblasti krizové komunikace

Poslední květnový pátek strávili pedagogové naší školy aktivně na semináři Krizové komunikace s lektorkou Gabrielou Šustkovou z instituce Madio Zlín. Tématem tohoto setkání byla Komunikace s rodiči. Po úvodním představení a vpravení do problematiky se celý seminář odehrával formou skupinové práce, vzájemné diskuze a předávání zkušeností. Závěrečná část byla věnována kazuistikám rozebíraných psychoterapeutickou metodou- Bálintovské skupiny. Šlo o velmi příjemné setkání, které všechny přítomné obohatilo nejen po profesní, ale i po osobní stránce.
Další vzdělávání nebereme na lehkou váhu, jelikož věříme, že nám pomáhá dále rozvíjet svou odbornost a profesionalitu.

Comments are closed.