GDPR

Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury, F. Vančury 3695, 76701 Kroměříž, IČO 47935928 je příspěvkovou organizací Zlínského kraje, který je jejím zřizovatelem. Hlavním úkolem je výchova a vzdělávání dětí a žáků.

V rámci zajišťování svých činností příspěvková organizace zpracovává osobní údaje zejména pro tyto účely:

1. zápis k předškolnímu vzdělávání
19. projekty, žádosti o dotace
20. vedení účetnictví příspěvkové organizace
21. smlouvy a objednávky služeb

Od 1.3. 2018 je pověřencem pro ochranu osobních údajů, na Zákldní škole a Mateřské škole Kroměříž, F. Vančury, Mgr. Lenka Kubišová, 573 338 534, 774 342 237, lenka.kubisova@msazskm.cz.

Po dobu konání všech akcí školy budou pořizovány pověřenou osobou Základní školou  a Mateřskou školou Kroměříž, F. Vančury fotografie, zvukové a obrazové záznamy, které budou použity na oficiálních webových stránkách školy a dalších informačních materiálech k prezentaci školy na veřejnosti.

Základní škola a Mateřská škola Kroměříž, F. Vančury nenese odpovědnost za případné další pořízení a zpracování výše uvedených fotografií, zvukových a obrazových záznamů jinou osobou.