Projekty školy a SPC

Kvalita – Inkluze – Poradenství – Rozvoj (KIPR)

Individuální systémový projekt  Podpora kvalitních poradenských služeb ve školách a školských poradenských zařízeních zaměřených na podporu inkluze.

Zkvalitnění a rozšíření speciálně pedagogických a psychologických služeb pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami

Cílem projektu je zkvalitnit podporu ke vzdělávání žáků se zdravotním postižením i jejich rodin tak, aby došlo ke zlepšení podmínek a vyrovnání jejich příležitosti v oblasti jejich vzdělávání u budoucího uplatnění.

Inovace činnosti SPC při posuzování speciálních vzdělávacích potřeb

Cílem projektu je řešení složité oblasti speciálně pedagogické diagnostiky a poradenství zaměřeného na prognózu speciálních vzdělávacích potřeb dětí, žáků a studentů.

Inovace ve výuce

Projekt zajistí vytvoření vzdělávacích materiálů v oblasti cizích jazyků, v oblasti přírodních věd a digitálních technologií.

Evropský sociální fond - investice do rozvoje vzdělávání