Děkujeme kamarádi!
V pátek 19.6. jsme si s kamarády ze třídy VIII. užili krásné společné dopoledne plné smíchu, povídání a příjemných zážitků. Toto setkání bylo zároveň naším poděkováním za vše, co pro nás během školního roku dětí a pedagogů ze třídy VIII. dělali. Pravidelně k nám chodili číst pohádky a připravili si pro nás také krásná divadelní představení, která jsme si vždy moc užili. Bylo nám proto velkým potěšením strávit s nimi společný čas a poděkovat jim za jejich ochotu, čas i kamarádský přístup. Celé dopoledne se neslo v pohodové atmosféře. Společně jsme si pochutnali na dobrém občerstvení, povídali si, smáli se a užívali si aktivity na školní zahradě. Velkou radost nám udělalo také dovádění na pískovišti a osvěžení na mlhovišti. V teplém počasí nám přišlo vhod. Na toto milé setkání budeme všichni rádi vzpomínat.
Děkujeme dětem ze třídy VIII. za krásné společné chvíle a moc se těšíme na ty další.
za mateřskou školou Milena Šudřichová.
- kamarádi si pro nás nachystali velmi dobré občerstvení
- jupí, mlhoviště


