Na skok do pohádky

Můj knižní hrdina
OP JAK

Každý z nás má oblíbenou knížku, pohádku nebo aspoň pohádkovou postavu. S těmi nejznámějšími pohádkovými postavami se měly možnost setkat děti z oddělení IV. školní družiny. A to v pondělí 25. dubna na další aktivitě v rámci projektu OP JAK. Nejdříve jsme si všichni povídali, o tom jaké máme rádi pohádky, kdo rád čte a jaké knížky. Pak přišla na řadu technika a hádanky. Jak to jde dohromady? Prostřednictvím QR, které děti načetly pomocí iPadu se snažily rozluštit ukryté pohádkové hrdiny. A musíme říct, že pohádky opravdu znají a všichni to zvládly bez chybičky. Za odměnu na nás čekalo velké překvapení. Opět za přispění iPadu a aplikace Zelené plátno, jsme se mohli vyfotit třeba s Krtečkem, Maxipes Fíkem, nebo se ocitnout v Ledovém království nebo přímo v Pařezové chaloupce. Z veselých a povedených fotek jsme měli všichni opravdu radost.

Mgr. Lenka Stojanová